Jaskinia Wierzchowska Górna

Położona w malowniczej części Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej

Oferta dla turysty indywidualnego

Organizujemy imprezy okolicznościowe min.: urodziny, romantyczne kolacje,  spotkania rodzinne, biesiady jaskiniowe, eventy dla aktywnych         (trasa ekstremalna – z zastosowaniem wspinaczkowych technik speleologicznych).

Pro­gram  imprez  usta­lany  jest  indy­wid­u­al­nie  z  uwzględ­nie­niem  sug­estii  i  oczeki­wań  naszych  Gości.

Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń lub napisz

telefon: +48 12 411-07-21, 504 298 438

Zwiedzanie Jaskini Wierzchowskiej, spotkanie z Człowiekiem Pierwotnym NEOLITOSEM - opowieści o skarbach środowiska jaskiniowego i o życiu ludzi pierwotnych.

Poszukiwanie w jaskini ,,ukrytych skarbów” - zajęcia integracyjne, zdobywanie punków oznaczonych na mapach, praca z kompasem, quizy i konkursy lub zamiennie warsztaty plastyczne o tematyce jaskiniowej.

Przyjęcie urodzinowe zorganizowane w podziemnej scenerii.

Więcej informacji...

Zwiedzanie Jaskini Wierzchowskiej, spotkanie z Człowiekiem Pierwotnym NEOLITOSEM - opowieści o pradziejach człowieka, wykorzystywanie jaskiń przez człowieka pierwotnego. Biesiada w jaskini (gorące potrawy oraz napój jaskiniowców „Radosny Mamut”) przy muzyce.

Spacer po Jaskini Wierzchowskiej, spotkanie z Człowiekiem Pierwotnym NEOLITOSEM. Kolacja wewnątrz jaskini w magicznym nastroju przy migoczącym świetle palących się świec...

Zwiedzanie Jaskini Wierzchowskiej, spotkanie z Człowiekiem Pierwotnym NEOLITOSEM. Piknik na świeżym powietrzu z pieczeniem kiełbasy. W razie niepogody jaskiniowe grillowanie.

Niekonwencjonalne zwiedzanie Jaskini Wierzchowskiej (poza trasą turystyczną) z zastosowaniem wspinaczkowych technik speleologicznych. Spotkanie z Człowiekiem Pierwotnym NEOLITOSEM - opowieści o pradziejach człowieka. Na zakończenie ciepły posiłek.

Informacja i Rezerwacje

Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram