Jaskinia Wierzchowska Górna

Położona w malowniczej części Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej

Oferta skierowana jest do grup zorganizowanych dziecięcych i młodzieżowych. Zajęcia zawsze dostosowujemy do wieku uczestników i programu nauczania w danej klasie. Nasi Animatorzy postarają się aby Państwa Podopieczni zdobyli trochę wiedzy oraz żeby świetnie się bawili.

Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń lub napisz

Telefon: +48 12 411-07-21, 504 298 438

Zwiedzanie Jaskini Wierzchowskiej z przewodnikiem, spotkanie Człowiekiem Pierwotnym NEOLITOSEM, opowieści o życiu ludzi pierwotnych i pierwszych malowidłach naskalnych, warsztaty - malowanie na kamieniu, poczęstunek - drożdżówki i herbata .

 

Świadczenia zawarte w cenie: zwiedzanie Jaskini Wierzchowskiej, spotkanie z Człowiekiem Pierwotnym NEOLITOSEM, prowadzenie zajęć (malujemy na kamieniu naturalnymi barwnikami). Istnieje możliwość zamiany drożdżówek i herbaty na ognisko z pieczeniem kiełbasek lub w razie niepogody jaskiniowe grillowanie - wówczas cena 39,00 PLN/os dla grupy 40 osób).

​CENA 36,00 PLN/os

dla grupy od 40 osób

Zwiedzanie Jaskini Wierzchowskiej z przewodnikiem, spotkanie z JASKINIOWCAMI. Interaktywny spektakl - dzieci biorą udział w przedstawieniu (gry i zabawy). Na zakończenie ognisko z pieczeniem kiełbaski (w razie niepogody jaskiniowe grillowanie).

 

Świadczenia zawarte w cenie: zwiedzanie Jaskini Wierzchowskiej, ognisko z kiełbaskami, prowadzenie zajęć/spektakl

CENA 38,00 PLN/os

dla grupy od 40 osób

Ognisko z pieczeniem kiełbasy (w razie niepogody jaskiniowe grillowanie), możliwość zorganizowania we własnym zakresie gier i zabaw na świeżym powietrzu. Zwiedzanie Jaskini Wierzchowskiej, spotkanie z Człowiekiem Pierwotnym NEOLITOSEM - opowieści o pradziejach człowieka - wykorzystywanie jaskiń przez człowieka pierwotnego.

 

Świadczenia zawarte w cenie: zwiedzanie Jaskini Wierzchowskiej, ognisko z kiełbaskami

CENA 34,00 PLN/os

dla grupy od 40 osób

Zwiedzanie Jaskini Wierzchowskiej w towarzystwie Grotołaza, spotkanie z Człowiekiem Pierwotnym NEOLITOSEM – opowieści o podziemnych skarbach i wykopaliskach. Spotkanie z Wróżką KALCYTIĄ - wróżby z zaczarowanej kuli, wosku i innych tajemniczych akcesoriów. Wspólne gry i zabawy z jaskiniowymi Aniołkami z podtekstem dydaktycznym, dostosowane do wieku uczestników.

 

Wariant A (drożdżówka, herbata)
Wariant B (pieczona kiełbaska, chleb, keczup, musztarda, herbata)

 

Świadczenia zawarte w cenie: zwiedzanie Jaskini Wierzchowskiej, posiłek, prowadzenie zajęć

Wariant A
45,00 PLN/os dla grupy od 40 osób

Wariant B
49,00 PLN/os dla grupy od 40 osób

Zwiedzanie Jaskini Wierzchowskiej w towarzystwie Grotołaza, spotkanie z Człowiekiem Pierwotnym NELITOSEM. Prehistoria na wesoło. Gry i zabawy dostosowane do wieku uczestników (program realizowany jest z podkładem muzycznym), wręczenie prezentów przez Jaskiniowego Mikołaja.

 

Wariant A (drożdżówka, herbata)
Wariant B (pieczona kiełbaska, chleb, keczup, musztarda, herbata)

 

Świadczenia zawarte w cenie: zwiedzanie Jaskini Wierzchowskiej, posiłek, prowadzenie zajęć, słodycze

Wariant A
46,00 PLN/os dla grupy od 40 osób

Wariant B
50,00 PLN/os dla grupy od 40 osób

Zwiedzanie Jaskini Wierzchowskiej z przewodnikiem, spotkanie z Człowiekiem Pierwotnym NEOLITOSEM. Zabawy sportowo-ruchowe pod opieką animatorów (skoki większe i mniejsze, zabawy z piłką, zabawy ruchowe z opowieścią, rzuty do celu, jaskiniowe zimno-ciepło, chusta animacyjna, skoki przez linę, zabawy w grupach na przykład wilcze stado lub ratuj się na drzewo), jaskiniowe party (tańce przy muzyce z jaskiniowymi gadżetami), odgłosy zwierząt. Malowanie twarzy, kolorowe tatuaże i pieczątki (motyw związany z jaskinią). Ognisko z pieczeniem kiełbasy lub w razie niepogody „Jaskiniowe grillowanie”.

 

Świadczenia zawarte w cenie: zwiedzanie Jaskini Wierzchowskiej, prowadzenie zajęć animacyjnych, ognisko z kiełbaskami

 

CENA 50,00 PLN/os

dla  grupy 30 osób

Zwiedzanie Jaskini Wierzchowskiej z przewodnikiem, spotkanie z Człowiekiem Pierwotnym NEOLITOSEM. Warsztaty kreatywno-edukacyjne przy animacji (stworzone ''dzieła" są zabierane przez dzieci na pamiątkę). Zabawy sportowo-ruchowe pod opieką animatorów, malowanie twarzy, kolorowe tatuaże i pieczątki (motyw związany z jaskinią). Ognisko z pieczeniem kiełbasy lub w razie niepogody „Jaskiniowe grillowanie”.

Warsztaty do wyboru:
- nietoperze „latające myszy” (każde dziecko wykonuje nietoperza)
- pozdrowienia z jaskini (każde dziecko wykonuje pocztówkę)
- bezpieczny jaskiniowiec (każde dziecko wykonuje breloczek odblaskowy do plecaka)
- warsztaty magnesowe (dzieci wykonują magnesy z masy solnej), rzeźbienie w masie solnej.

Świadczenia zawarte w cenie: zwiedzanie Jaskini Wierzchowskiej, prowadzenie zajęć/warsztatów, ognisko z kiełbaskami

CENA 67,00 PLN/os

dla grupy 30 osób

Impreza o charakterze edukacyjno - sportowym mająca na celu integrację zespołu klasowego poprzez zabawy ruchowe i edukacyjne (wspólne wniesienie znicza olimpijskiego, zawody wyłaniające zwycięzców olimpiady). Zwiedzanie jaskini z przewodnikiem, spotkanie z NEOLITOSEM w Sali Człowieka Pierwotnego. Wprowadzenie w świat jaskiniowców poprzez konkursy olimpijskie na świeżym powietrzu przed jaskinią (w razie brzydkiej pogody olimpiada będzie przeprowadzona w jaskini). Na zakończenie ognisko z pieczeniem kiełbasek (w razie deszczu jaskiniowe grillowanie).

 

Świadczenia zawarte w cenie: zwiedzanie Jaskini Wierzchowskiej, prowadzenie zajęć, ognisko z kiełbaskami 

CENA 66,00 PLN/os

dla grupy 30 osób

  • ul. Wł. Bandurskiego 16/11, 31-515 Kraków
  • Biuro czynne od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00 – 15:00
  • tel./fax: +48 12 411-07-21, 504 298 438
  • biuro@jaskiniawierzchowska.pl

Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram