Jaskinia Wierzchowska Górna

Położona w malowniczej części Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej

Oferta dla Firm

Pro­gram  imprez  dla  firm  usta­lany  jest  indy­wid­u­al­nie  z  uwzględ­nie­niem  sug­estii  i  oczeki­wań  naszych  Gości.

Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń lub napisz

telefon: +48 12 411-07-21, 504 298 438

W tajemniczych podziemiach ukryto beczułkę z drogocennym napojem, zwycięzcą zostanie ten, który ją odnajdzie. Poszukiwanie „ jaskiniowych skarbów”, zwiedzanie Jaskini Wierzchowskiej, spotkanie z Człowiekiem Pierwotnym NEOLITOSEM - opowieści o życiu ludzi pierwotnych. Zajęcia integracyjne w grupach, konkurencje zręcznościowe, zdobywanie punków oznaczonych na mapach. Na zakończenie ciepły posiłek.

Zwiedzanie Jaskini Wierzchowskiej, spotkanie z Człowiekiem Pierwotnym NEOLITOSEM - opowieści o pradziejach człowieka, wykorzystywanie jaskiń przez człowieka pierwotnego. Biesiada w jaskini (gorące potrawy oraz napój jaskiniowców „Radosny Mamut”) przy muzyce.

Spektakl w Jaskini Wierzchowskiej 

Zwiedzanie Jaskini Wierzchowskiej, spotkanie z Jaskiniowcami - interaktywny spektakl (Klient bierze udział w przedstawieniu).

Zwiedzanie Jaskini Wierzchowskiej, spotkanie z Człowiekiem Pierwotnym NEOLITOSEM. Piknik na świeżym powietrzu z pieczeniem kiełbasy. W razie niepogody jaskiniowe grillowanie.

Niekonwencjonalne zwiedzanie Jaskini Wierzchowskiej (poza trasą turystyczną) z zastosowaniem wspinaczkowych technik speleologicznych. Spotkanie z Człowiekiem Pierwotnym NEOLITOSEM - opowieści o pradziejach człowieka. Na zakończenie ciepły posiłek.

Zwiedzanie Jaskini Wierzchowskiej, spotkanie z Jaskiniowcami - interaktywny spektakl. Poszukiwanie „ jaskiniowych skarbów” - zajęcia integracyjne w grupach, konkurencje zręcznościowe, zdobywanie punków oznaczonych na mapach. Na zakończenie biesiada jaskiniowa.

Informacja i Rezerwacje

Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram