Jaskinia Wierzchowska Górna

Położona w malowniczej części Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej

Oferta dla Firm

Przygotowujemy programy wycieczek wg. oczekiwań klienta.

Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń lub napisz

Telefon: +48 12 411-07-21, 504 298 438

W tajemniczych podziemiach ukryto beczułkę z drogocennym napojem, zwycięzcą zostanie ten, który ją odnajdzie. Poszukiwanie „ jaskiniowych skarbów”, zwiedzanie Jaskini Wierzchowskiej, spotkanie z Człowiekiem Pierwotnym NEOLITOSEM - opowieści o życiu ludzi pierwotnych. Zajęcia integracyjne w grupach, konkurencje zręcznościowe, zdobywanie punków oznaczonych na mapach. Na zakończenie ciepły posiłek.

Zwiedzanie Jaskini Wierzchowskiej, spotkanie z Człowiekiem Pierwotnym NEOLITOSEM - opowieści o pradziejach człowieka, wykorzystywanie jaskiń przez człowieka pierwotnego. Biesiada w jaskini (gorące potrawy oraz napój jaskiniowców „Radosny Mamut”) przy muzyce.

Spektakl w Jaskini Wierzchowskiej INT 1-8

Zwiedzanie Jaskini Wierzchowskiej, spotkanie z Jaskiniowcami - interaktywny spektakl (Klient bierze udział w przedstawieniu).

Zwiedzanie Jaskini Wierzchowskiej, spotkanie z Człowiekiem Pierwotnym NEOLITOSEM. Piknik na świeżym powietrzu z pieczeniem kiełbasy. W razie niepogody jaskiniowe grillowanie.

Niekonwencjonalne zwiedzanie Jaskini Wierzchowskiej (poza trasą turystyczną) z zastosowaniem wspinaczkowych technik speleologicznych. Spotkanie z Człowiekiem Pierwotnym NEOLITOSEM - opowieści o pradziejach człowieka. Na zakończenie ciepły posiłek.

Jazda samochodami terenowymi po jurajskich bezdrożach. Uczestnicy wraz z doświadczonym kierowcą pokonują przeszkody samochodami terenowymi. Po zakończeniu zajęć przejazd do Jaskini Wierzchowskiej na zwiedzanie oraz spotkanie z Człowiekiem Pierwotnym NEOLITOSEM. Na zakończenie ciepły posiłek.

Informacja i Rezerwacje

  • ul. Wł. Bandurskiego 16/11, 31-515 Kraków
  • Biuro czynne od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00 – 15:00
  • tel./fax: +48 12 411-07-21, 504 298 438
  • biuro@jaskiniawierzchowska.pl

Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram